vážky.sk - logo

SLUŽBY PRE VEREJNOSŤ

Určovanie druhov na fotografiách, suveníry, tipy na voľný čas, vzdelávanie a všetko ostatné, čo vám umožní spojiť príjemné s užitočným, podporiť našu činnosť a aktívne spoznávať slovenskú faunu vážok.

Služby pre verejnosť - logo
 


Určovanie druhov vážok z fotografií

Možno sa vám už stalo, že ste si odfotografovali vážku, ktorú sa vám potom nepodarilo určiť. Teraz máte fotografiu v albume a veríte, že raz dostane aj to správne meno. V takom prípade určite využijete našu službu určovania druhov vážok na fotografiách.

Po kliknutí na linku sa otvorí formulár, pomocou ktorého nám vašu fotografiu môžete poslať. Formulár obsahuje aj ďalšie polia, ktorých vyplnenie nám pomôže rozhodnúť sa v nie celkom jednoznačných prípadoch. Preto je dôležité, aby ste formulár vyplnili pokiaľ možno celý. Polia, ktorých vypísanie je nutné, sú označené hviezdičkou a vyfarbené.

povinný údaj

Ak by ste svojím záberom chceli prispieť do galérie, označte vo formulári túto možnosť. V takom prípade bude fotografia do galérie zaradená po jej určení a od tohto momentu za ňu bude možné hlasovať. Fotografie už nebudeme upravovať, preto ich uploadujte v podobe, aká sa má v galérii objaviť.

POZOR! Táto služba je prístupná len pre registrovaných návštevníkov našej stránky. Formulár si vyžiada vaše meno a heslo, ktoré vám bolo doručené mejlom. Ak ešte u nás nie ste registrovaní, môžete tak spraviť na tejto linke: registrácia.

formulár